Камінь-Каширська міська рада під час війни закупила 12 ноутбуків. Інформація про це набула суспільного розголосу, в результаті чого міському голові Віктору Пасю довелося пояснити, що ноутбуки придбані на прохання однієї з військових частин. У відповідь на запит журналісти проекту “ПроДоступ” отримали копію звернення цієї віськової частини.

25 липня 2022 року Камінь-Каширська міська рада організувала тендер на закупівлю 12 ноутбуків. Торги відбулися, переможцем виявився підприємець з Кам’янця-Подільського Констянтин Кучерявий. Був укладений договір, на підставі якого продавець зобов’язувався до 15 серпня передати Камінь-Каширській міській раді у власність 12 ноутбуків ASUS (X5l5EA-BQ943T) на загальну суму 264 360 гривень.

Коли інформація про доцільність закупівлі ноутбуків під час війни набула суспільного розголосу – голові Камінь-Каширської міської громади Віктору Пасю довелося надати пояснення. На своїй сторінці у Facebook 18 серпня 2022 року він написав:

“…На звернення однієї військової частини Камінь-Каширська міська рада придбала 12 ноутбуків і передала нашим ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ”. 

Журналісти проекту “ПроДоступ” подали запит до міської ради з проханням надати копію такого звернення та отримали її у відповідь.

“З метою оперативної організації служби по виконанню бойових завдань територіальної оборони ЗСУ та для нагальної потреби військова частина … просить Вас забезпечити купівлю ноутбуків в кількості 12 шт…”, – йдеться у зверненні.

Віктор Пась додає, що на потреби армії і Камінь-Каширської територіальної оборони з міського бюджету уже виділено та проплачено приблизно півтора мільйони гривень.

Поділитись:

Підтримати проект "PRODOSTUP"