Житель міста Каменя-Каширського Микола Придатко надіслав скаргу Уповноваженому Верховної Ради з прав людини на завідувача ДНЗ №3 “Казка” м. Каменя-Каширського Катерину Леснік з приводу ненадання інформації у відповідь на запит.

Запитувач намагався дізнатися, кому був проданий кінь та майно разом з ним, що перебували в комунальній власності на балансі відділу освіти Камінь-Каширської РДА.

Додатково пан Микола просив надати ряд документів, зокрема, копію звернення завідувача ДНЗ №3 «Казка» до відділу освіти Камінь-Каширської РДА з приводу продажу коня, Акт вибраковки по питанню його списання, а також копію угоди купівлі-продажу коня.

Чоловік розповідає, що до 2016 року працював у даному закладі на посаді конюха і до подання запиту його спонукала підозра в непрозорій схемі продажу тварини. 

“На підставі заявленого прошу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини вжити передбачених законом заходів із захисту моїх громадянських прав застережених в Законі України «Про доступ до публічної інформації», –  пише він у зверненні до Уповноваженого та вважає відмову у наданні інформації неправомірною. 

Поділитись:

Підтримати проект "PRODOSTUP"