Журналісти проекту “ПроДоступ” натрапили на Facebok-сторінку скандальної активістки Вікторії Кохановської, де вона вказує, що працює в Офісі Президента України та надіслали до Офісу декілька запитів на отримання публічної інформації з вимогою, уточнити, яку саме посаду очолює жінка. Отримали цікаву відповідь: що Вікторія Кохановська в Офісі Президента не працює і не працювала раніше. Також її прізвища немає в списку штатних та позаштатних радників Офісу Президента.

“На ваш запит, що надійшов до Управління доступу до публічної інформації Департаменту з питань звернень громадян Офісу Президента України, повідомляємо, що Кохановська Вікторія Святославівна у 2014-2022 роках в Офісі Президента України не працювала”, – йдеться в документі.

Зазначимо, що пані Вікторія є помічником депутата Кам’янець-Подільської міської ради восьмого скликання Самсонюка Сергія Івановича. Про це стало відомо з відповіді на запит до Кам’янець-Подільської міської ради. Журналісти отримали її заяву щодо подання кандидатури для зарахунання на посаду помiчника-консультанта.

Вікторія Кохановська відома тим, що погрожувала привезти «12 автобусів прихожан» під час переходу до ПЦУ релігійної громади Свято-Михайлівського храму у місті Рожище. А також вимагала у Президента України звільнити голову Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка та начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрія Крошка. А ще – відкрити кримінальну справу на Рожищенського міського голову Вячеслава Поліщука. Про це пише видання “Район.Рожище”.

Додаткову інформацію взакали й журналісти видання “Волинські новини”: Вікторія Кохановська – мешканка Кам’янця-Подільського, згідно з інформацією руху «Чесно», вона двічі балотувалась у нардепи як самовисуванка, у 2014 та 2019 роках. У 2016 році її виключили зі складу консультативної ради при прокуратурі, бо, на думку більшості, вона «використовувала своє членство для лобіювання особистих інтересів та інтересів третіх осіб». Вона була довіреною особою екснардепа Віталія Купрія. У 2019 році під час проведення молодіжного форуму «Ініціатива 19» та церемонії офіційної передачі статусу «Молодіжна столиця України» в присутності гостей, зокрема міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, міського голови Львова Андрія Садового, вона увірвалася до зали й зірвала проведення заходу, інформує видання «Вечірній Кам’янець». До слова, Кохановську в місцевому виданні називають «відома в місті провокаторка».

Поділитись:

Підтримати проект "PRODOSTUP"