Журналісти проекту “ПроДоступ” у відповідь на запит отримали відомості про скандальну юристку Вікторію Кохановську. А саме її заяву щодо подання кандидатури для зарахунання на посаду помiчника-консультанта депутата Кам’янець-Подільської міської ради. У документі зазначені: адреса для листування, контактний номер телефону, освіта тощо. Заява була адресована депутату міської ради восьмого скликання Самсонюку Сергію Івановичу.

“Прошу Вас, зарахувати мене на посаду помічника-консультанта у відповідності, подати письмове депутатське подання на ім’я (секретаря) міського голови Кам’янець-Подільської міської ради. Я, Кохановська Вікторія Святославівна, народилася 3 травня 1984 року в смт. Вовковинці, Деражнянського району Хмельницької області, Україна. Громадянка України, на території України проживаю постійно, 37 років яких, понад двадцять років в місті Кам’янець-Подільському. З 2006 р., фізична особа-підприємець в місті Кам’янець-Подільському. Освіта: закінчила три вищих навчальних заклади:
1. 2006 р., Кам’янець – Подільський державний університет, за спеціальністю «Початкове навчання», спеціалізація Iноземна мова (англійська).
2. 2009 р., Подільський державний аграрно – технічний університет на відділенні передпідготовки інституту після дипломної освіти за спеціальністю “Менеджмент організацій”
3. 2021 р., Харківський національний університер імені Ярослава Мудрого, спеціальність «Право».
Додаттсова інформація: не судима, безпартійна, представницький мандат — відсутній. Контактний номер телефону: 097 800 21 08 та kohanovska2015@gmail.com”, – йдеться в документі.

Зазначимо, що Вікторія Кохановська погрожувала привезти «12 автобусів прихожан» під час переходу до ПЦУ релігійної громади Свято-Михайлівського храму у місті Рожище. А також вимагала у Президента України звільнити голову Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка та начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрія Крошка. А ще – відкрити кримінальну справу на Рожищенського міського голову Вячеслава Поліщука. Про це пише видання “Район.Рожище”.

“Вікторія Кохановська – мешканка Кам’янця-Подільського, згідно з інформацією руху «Чесно», вона двічі балотувалась у нардепи як самовисуванка, у 2014 та 2019 роках. У 2016 році її виключили зі складу консультативної ради при прокуратурі, бо, на думку більшості, вона «використовувала своє членство для лобіювання особистих інтересів та інтересів третіх осіб». Вона була довіреною особою екснардепа Віталія Купрія. У 2019 році під час проведення молодіжного форуму «Ініціатива 19» та церемонії офіційної передачі статусу «Молодіжна столиця України» в присутності гостей, зокрема міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, міського голови Львова Андрія Садового, вона увірвалася до зали й зірвала проведення заходу, інформує видання «Вечірній Кам’янець». До слова, Кохановську в місцевому виданні називають «відома в місті провокаторка», – зазначає видання “Волинські новини”.

“ПроДоступ”

Поділитись:

Підтримати проект "PRODOSTUP"